O nás

Zdenka CHmelárová

Zdenka Chmelárová

Moje prvé pracovné skúsenosti som získala vďaka mojim rodičom, ktorí podnikajú v oblasti floristiky od roku 1992 až doteraz. Už ako dieťa som bola súčasťou ich pracovných rozhovorov a hľadania riešení ich prvých problémov v podnikaní a toto ma sprevádza celý môj profesionálny život.

Som presvedčená, že určite v každom podnikaní sa nevyhnutne a úplne prirodzene striedajú obdobia úspechov a pádov, a tak je to správne, pretože pády nás nútia najprv sa postaviť a začať rozmýšľať ako robiť veci lepšie oproti našej konkurencii.

Mám za sebou celkom úspešný život. Ak dostane človek v novom zamestnaní ako svoju prvú a najväčšiu pracovnú úlohu: “Ako zvýšiť návštevnosť bežného klubu, rovnakého ako tisíc ďalších?” Tak to Vám teda poviem, to je náročné.

Ako mladé dievča, ktoré dostalo skvelú ponuku som si povedala ako už aj mnohokrát predtým, že: “Ja to zvládnem.” Na začiatku sme mali návštevnosť na úrovni 20 % celkovej kapacity klubu. Pomaly a systematicky sme za obdobie 6 mesiacov dokázali reálne zvýšiť priemernú návštevnosť na 85 %, (pričom 100 % kapacity klubu predstavuje reálny počet 1600 návštevníkov).

Toto bol jeden z mojich najväčších pracovných úspechov, keďže na začiatku sa to zdalo ako niečo čo by človek si nedokázal ani len predstaviť, nie to ešte si “trošku” sebavedomo ešte v ten istý deň podať ruku s majiteľom klubu a podpísať kontrakt práve na obdobie 6 mesiacov, kedy som mala zo seba dať to najlepšie pre dobro klubu a jeho udržanie na trhu.

Som veľmi rada, že som to zvládla vysoko nad očakávania majiteľa klubu, ktorý vďaka tomuto správne nastavenému krízovému riadeniu a strategickému manažmentu, (ktorý najviac pomáha vtedy, keď sa nám v podnikaní nedarí) sme dokázali nielen zachrániť klub pred potencionálnym zatvorením, ale mohli sme zrazu robiť veľa rôznorodých akcií, rozšíriť rady prevádzkových zamestnancov a hlavne, že ja som sa vtedy prvýkrát cítila, že sa vôbec nemusím sama pred sebou v žiadnom prípade podceňovať.

Po niekoľkých dobrých aj tých menej dobrých pracovných skúsenostiach som sa v roku 2014 rozhodla začať sama podnikať. Ako žena najlepšie poznám, po čom ženy najviac túžime, tak som si vytvorila expresnú donášku kvetín na každú príležitosť a pre potešenie všetkých žien. Tu sa mi znovu podarilo uspieť a zase musím poďakovať mojim úžasným rodičom, že aj keď v podnikaní nebolo veľa času na rodinu, ale bola to najlepšia vysoká škola podnikania.

V určitom období som si uvedomila, že ak sa mi tak dobre darí práve v oblasti strategického manažmentu a krízového riadenia organizácii práve nastal ten správny čas, aby som tento svoj talent a vrodený zmysel pre poriadok a systém začala aplikovať do praxe aj iným spôsobom, ako tým, že je to môj bežný deň v podnikaní, kde stále je čo riešiť, vylepšovať, vymýšľať nové stratégie a testovať ich v praxi.

Na stránke “Dotácie východ” ste správne. Teraz je čas, aby sme svoje poznatky a vedomosti  spolu s celým tímom projektových manažérov  preniesli do praktických skúsenosti a ponúkli vám ich v profesionálne vypracovanom projekte.

Ale netreba sa báť, vieme byť pre dobré podnikateľské nápady k dispozícii v rámci celého územia Slovenska. Takisto ak sa Vám náhodou v podnikaní nedarí plniť si Vaše sny, tak nás čo najskôr kontaktujte.

Možno treba zmeniť iba prístup? Možno viac. A možno robíte všetko dobré, len ste na niečo podstatné pre úspech v podnikaní zabudli.

Preto sme sa spojili, aby sme Vám pomohli rásť alebo obstáť v ťažkej konkurencii.

Realizujte svoje plány

Realizujte svoje plány